Şerefiye Mah. Milli Egemenlik Cad. Karakuş Apt. Altı No:24/B, 65100 İpekyolu / VAN
tr
tr

Araç Lpg Projelendirme

Araç Lpg Projelendirme

Dem Mühendislik olarak; araç lpg dönüşümü projelendirme hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

LPG kullanımı son yıllarda ülkemizde giderek daha fazla talep görmektedir. Araç sayısındaki artışla paralel artan bu talep lpg dönüşümü nasıl yapılır sorusunu da beraberinde getiriyor. Benzin ya da dizel yakıt seçeneklerine göre daha düşük maliyette olan LPG, araç sahiplerine de ciddi tasarruf sağlıyor. Günümüzde birçok marka, fabrika çıkışlı modellerinde dahi LPG tercih etmekte. Bu da LPG’nin müşteri yönünde ne denli önem kazandığının bir göstergesi.

LPG Taktırma İşlemleri ve Ruhsata İşletme

LPG Dönüşümü yaptırmak isteyen kişilerin öncelikle bilmesi gereken nokta, her aracın LPG dönüşümüne müsait olmadığıdır. Aracınıza LPG taktırmaya karar verdiğinizde, ilk yapmanız gereken bir LPG bayisine giderek proje çizdirmektir. Çizilen projeye göre araca LPG taktırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
LPG taktırma işleminin ardından gerekli kontroller sağlanarak sızdırmazlık belgesi almak için mühendisler odasına gitmeniz gerekmekte. Gerekli kontroller sağlandıktan sonra aracı Muayene İstasyonuna götürerek LPG Muayenesi yapılmasının gerekiyor. Muayene işleminin sona ermesiyle birlikte son adım olarak Noter’ e giderek LPG işlemlerinizin ruhsata işletilmesi sonrası artık aracınızla sorunsuz bir şekilde trafiğe çıkabileceksiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1